Alf Wallander paraplyställ

Alf Wallander paraplyställ
Alf Wallander paraplyställ
Alf Wallander paraplyställ
Alf Wallander paraplyställ
Alf Wallander paraplyställ
Alf Wallander paraplyställ
Alf Wallander paraplyställ
Alf Wallander paraplyställ

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF WALLANDER, paraplyställ, jugend, 1900-talets början, flintgods, Rörstrand, glasyr i gröna toner, märkt undertill, höjd ca 64 cm

Krackelyr, nagg

896086

2021-03-31