Ulf Johansson etsning samt gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Ulf (1912-1978), 2 st, gouache samt etsning, signerade, porträtt samt självporträtt, bildmått ca 24x8 cm samt ca 30x24 cm

Ej examinerad ur ram

896092

2021-04-01