Karmstolar ett par rokoko
Vollendet
2021-03-30
896101
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, ett par, rokoko, senare bemålning, sitthöjd ca 45 cm
Förstärkningar, skador, slitage