Karmstolar ett par rokoko

Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko
Karmstolar ett par rokoko

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, ett par, rokoko, senare bemålning, sitthöjd ca 45 cm

Förstärkningar, skador, slitage

896101

2021-03-30