Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HASSE LINDROTH (född 1938): (2) "Södra Station", "Hotell Göteborg, signerade, etsningar, bildmått ca 29x26 resp 28x36 cm
896102
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här