Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
GUSTAF ISANDER (1863-1929): (3) Stockholmsmotiv, signerade och daterade Gustaf Isander, 1919/ 1921/ 1923, etsningar, bildmått ca 19x24/ 19x23/ 20x44 cm
896107
2021-03-30