Carl Fagerlund bordslampor
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL FAGERLUND, bordslampor, ett par, Orrefors, röd glasmassa, montering i kromad metall, signerade Orrefors RD 1480, höjd exkl lampsockel ca 34 cm
Ej funktionstestade, ytslitage, repor
896108
2021-03-30