Carl Fagerlund bordslampor

Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor
Carl Fagerlund bordslampor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, ett par, Orrefors, röd glasmassa, montering i kromad metall, signerade Orrefors RD 1480, höjd exkl lampsockel ca 34 cm

Ej funktionstestade, ytslitage, repor

896108

2021-03-30