Golvlampa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets hälft, gjutjärn och mässing, två ljuskällor, riktbara ljuskällor, textilklädda skärma, maxhöjd ca 170 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade, SAV garanterart ej funktionen
896109
2021-04-01