Bror Ingemar Fröberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): Sjöfåglar, signerad och daterad Bror Ingemar -90, olja på pannå, ca 51x57 cm

Zustandsbeschreibung

896111

2021-03-30