Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): Sjöfåglar, signerad och daterad Bror Ingemar -90, olja på pannå, ca 51x57 cm
Zustandsbeschreibung
896111
2021-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner