Caméer

Caméer
Caméer
Caméer
Caméer
Caméer
Caméer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAMÉER, 2 st, förgyllt silver respektive förgylld metall, antikiserande dekor respektive kvinnoansikte i profil, höjd 3-6 cm.

Mindre bruksslitage, mindre spricka på en av dem.

896114

2021-04-10