Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CAMÉER, 2 st, förgyllt silver respektive förgylld metall, antikiserande dekor respektive kvinnoansikte i profil, höjd 3-6 cm.
Mindre bruksslitage, mindre spricka på en av dem.
896114
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här