Bordsdekoration Kina

Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina
Bordsdekoration Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSDEKORATION, Kina, 1900-tal, blommor och bladverk av olika stenarter, bland annat agater, höjd ca 48 cm.

Slitage, delar saknas, lösa delar medföljer

896123

2021-03-30