Ljuskronor, 2 st miniatyr malmkrona

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

MALMKRONA, MINIATYR, 2 st, 1900-tal, 5 ljusarmar, mässing, löstagbara ljusarmar, höjd (exkl. kedja) ca, 15,5- 24 cm, diameter ca 18,5 - 30 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

896124

2021-03-31