Ett par byråar

Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar
Ett par byråar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅAR, 1 par, 1900-talets mitt, 4 lådor vardera, svärtade skålhandtag, bemålade, höjd ca 75, 63x33 cm

Senare bemålade, lättare slitage

896125

2021-03-28