Vägglampa 1900-talet andra hälft

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, sk saxlampa, ek, skärm Malmsten, djup ca 37-86 cm

Kuntoraportti

Skärm m smärre skador

896137

Päivämäärä:

2021-03-30