Vägglampa 1900-talet andra hälft
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, sk saxlampa, ek, skärm Malmsten, djup ca 37-86 cm
Kuntoraportti
Skärm m smärre skador
896137
Päivämäärä:
2021-03-30