Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Kompositione i blått och gult, olja på duk, ej signerad, ca 55 x 46 cm.

896157

2021-04-11