Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, osignerad, mörk komposition, 62x50 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje"
Fint skick.
896176
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här