Ray Stalje blandtekniker

Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker
Ray Stalje blandtekniker

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), blandtekniker, 4 st, signerade och daterade 2008 och 2009, kompositioner, 20x15 cm.

Fint skick, ej examinerade ur ram.

896180

2021-04-11