Ray Stalje blandtekniker
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
RAY STALJE (född 1947), blandtekniker, 4 st, signerade och daterade 2008 och 2010, kompositioner, 20x15 cm.
Kuntoraportti
Fint skick, ej examinerade ur ram.
896182
Päivämäärä:
2021-04-11