Iwona Polanska Ziemska väggtextil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IWONA POLANSKA ZIEMSKA (Polen), väggtextil, signerad och daterad 1985, ca 200x141 cm med fransar

896188

2021-03-28