Spegellampetter gustaviansk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, ett par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, ljushållare i mässing, dekor med pärlstav samt bandrosett, ca 43x26 cm

Smärre slitage

896193

2021-03-30