Bokskåp
Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
300 EUR
BOKSKÅP, fanerat med mahogny, glasdörrar, flyttbara hyllor, höjd 151 cm, bredd 110 cm, djup 39 cm, två lådor nertyill och en låda upptill, nycklar medföljer
Åldersrelaterat slitage, små skador.
896200
2021-03-31