Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

300 EUR

BOKSKÅP, fanerat med mahogny, glasdörrar, flyttbara hyllor, höjd 151 cm, bredd 110 cm, djup 39 cm, två lådor nertyill och en låda upptill, nycklar medföljer

Åldersrelaterat slitage, små skador.

896200

2021-03-31