Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
INGRID DESSAU (1923-2000), matta, dubbelvävd röllakan i orange, rött och vitt, ull på linvarp, design för Kasthall, monogramsignerad ID, ca 180x130cm
slitage i stadkant samt fläck
896204
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här