Ingrid Dessau Kasthall matta

Ingrid Dessau Kasthall matta
Ingrid Dessau Kasthall matta
Ingrid Dessau Kasthall matta
Ingrid Dessau Kasthall matta
Ingrid Dessau Kasthall matta
Ingrid Dessau Kasthall matta

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGRID DESSAU (1923-2000), matta, dubbelvävd röllakan i orange, rött och vitt, ull på linvarp, design för Kasthall, monogramsignerad ID, ca 180x130cm

slitage i stadkant samt fläck

896204

2021-04-03