Klubbat för:
8 200 SEK
2 000 SEK
JAN NILSSON, väggskultur, i form av abborrar, snidat och bemålat trä, signerad och daterad, Jan Nilsson -2000, längd ca 108, höjd 26, djup 14 cm
896210
2021-03-30