Jan Nilsson skulptur

Jan Nilsson skulptur
Jan Nilsson skulptur
Jan Nilsson skulptur
Jan Nilsson skulptur
Jan Nilsson skulptur
Jan Nilsson skulptur
Jan Nilsson skulptur
Jan Nilsson skulptur

Klubbat för:

8 200 SEK

2 000 SEK

JAN NILSSON, väggskultur, i form av abborrar, snidat och bemålat trä, signerad och daterad, Jan Nilsson -2000, längd ca 108, höjd 26, djup 14 cm

896210

2021-03-30