Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER IPSEN, jaktstilleben, ett par, terracotta, signerade a tergo, 54x39 cm
Enstaka lagning
896211
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här