Golfklubbor
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLFKLUBBOR, 6 st, 1900-talets början, i golfbag, mestadels Scottland, bl a märkta "A Hjorth" Special, Djursholm samt "Edwin Roberts" Special, Stockholm,
Bruksslitage samt bag med skador
896216
2021-03-28