Golfklubbor

Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor

Klubbat för:

2 800 SEK

1 200 SEK

GOLFKLUBBOR, 6 st, 1900-talets början, i golfbag, mestadels Scottland, bl a märkta "A Hjorth" Special, Djursholm samt "Edwin Roberts" Special, Stockholm,

Bruksslitage samt bag med skador

896216

2021-03-28