Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
VÄGGLAMPETTER, 1 par, "Kungalampetten", Malin Appelgren Paulsson, Torssell, hamrad mässing, stämplade Malin Sweden 1994 samt Torssell Sweden 1993 Malin, höjd ca 23 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
896222
2021-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner