Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONICA BRATT, 12 champagneglas, Reijmyre 1950-60-tal, grön och blå glasmassa, ett glas etikettmärkt, höjd 15 cm
Obetydligt slitage, de gröna nyanserna kan variera något
896223
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här