Monica Bratt, 12 champagneglas, Reijmyre

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA BRATT, 12 champagneglas, Reijmyre 1950-60-tal, grön och blå glasmassa, ett glas etikettmärkt, höjd 15 cm

Obetydligt slitage, de gröna nyanserna kan variera något

896223

2021-04-18