Ljusstakar ett par

Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, 1900-tal, troligen Italien, glas med randig dekor, höjd ca 21,5 cm

Naggar

896224

2021-03-30