Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, 1900-tal, troligen Italien, glas med randig dekor, höjd ca 21,5 cm
Naggar
896224
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här