Skyltdocka 1900-tal

Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal
Skyltdocka 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

PROVDOCKA, 1900-talets senare hälft, vitlackerad metall på kryssfot, höjd ca 155 cm

896234

2021-03-28