Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, Englland, 1900-talets senare del, bl a mahogny, höjd ca 107 cm

Bruksslitage

896239

2021-03-28