Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-talets första del, gustaviansk, 43x30 cm.

Smärre skador

896260

2021-03-30