Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
BÅTMODELLER, 2 st, segelbåtar, 1900-talets slut, trä, delvis bemålat, textilsegel, båda med ställning, längd ca 46 resp 89 cm
Slitage, smuts
896262
2021-03-30