Båtmodeller

Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

BÅTMODELLER, 2 st, segelbåtar, 1900-talets slut, trä, delvis bemålat, textilsegel, båda med ställning, längd ca 46 resp 89 cm

Slitage, smuts

896262

2021-03-30