Moretti skulptur

Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur
Moretti skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Ernst Rudels, signerad och daterad A Moretti 1940, lergods, höjd ca 23 cm

896268

2021-03-30