Vas Italien

Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VAS, 1900-talets första hälft, Italien, lergods, märkt, ca 32 cm, 37 cm, bredd 19 cm.

slitage, skador, färgbortfall

896275

2021-03-30