Nadeza Streltsovza oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NADEZA STRELTSOVA (född 1973): Nybroviken, signerad, olja på duk, ca 40x50 cm

896279

2021-03-30