Roland Svensson Nasen

Roland Svensson Nasen
Roland Svensson Nasen
Roland Svensson Nasen
Roland Svensson Nasen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Soldag i Nasen", signerad roland S, 228/260, färglitografi, bildmått ca 32,5x44,5 cm

Något gulnad

896280

2021-03-28