Vitrinskåp Louis XV-stil
Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny och rot, bronserade beslag, höjd ca 180, 105x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre fanérskador och torrsprickor
896282
2021-03-31