Matti Koskela serigrafi

Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi
Matti Koskela serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MATTI KOSKELA (född 1933) komposition, signerad samt daterad 1994, serigrafi, 16/50, TPL´A, 28x37 cm

896293

2021-03-31