Hendrik Nyberg, olja på duk

Hendrik Nyberg, olja på duk
Hendrik Nyberg, olja på duk
Hendrik Nyberg, olja på duk
Hendrik Nyberg, olja på duk
Hendrik Nyberg, olja på duk
Hendrik Nyberg, olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENDRIK NYBERG (född 1927): "Ringlek", olja på duk, signerad, mått ca 82x132 cm

896296

2021-04-11