Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
AUNE MIKKONEN (1922-2002) "hus på Sveaborg", signerad samt daterad -87, linjeetsning och akvatint, 7/15, 20x26,5 cm
896308
2021-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här