Aune Mikkonen akvatint

Aune Mikkonen akvatint
Aune Mikkonen akvatint
Aune Mikkonen akvatint
Aune Mikkonen akvatint
Aune Mikkonen akvatint
Aune Mikkonen akvatint
Aune Mikkonen akvatint
Aune Mikkonen akvatint

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

AUNE MIKKONEN (1922-2002) "hus på Sveaborg", signerad samt daterad -87, linjeetsning och akvatint, 7/15, 20x26,5 cm

896308

2021-03-31