Erik Chambert
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK CHAMBERT (1902-1988): Väggrelief, blandteknik i plexiglas, monterad i plexibox, signerad Erik Chambert, daterad 1982, numrerad 3/10, ca 26x26 cm
Ej examinerad ur plexibox. Mindre repor
896309
2021-04-01