Raoul Ubac färglitografi

Raoul Ubac färglitografi
Raoul Ubac färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAOUL UBAC (1910-1985): Komposition, signerad R. Ubac 6/75, färglitografi, 65x50 cm

Ej examinerad ur ram

896330

2021-04-02