Axel Salto Royal Copenhagen skål
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL SALTO (Danmark 1889-1961), skål, Royal Copenhagen, signatur SALTO, modellnr 20722, blåglaserat gods, reliefdekor, höjd ca 8, diameter 29 cm
Smärre slitage, mikornagg kan förekomma
896333
2021-04-01