Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
CLAES HÅKANSSON, "Carte Noire Extra Renault Cognac", signerad samt daterad 87, pastell, ca 67x47 cm
Zustandsbeschreibung
896336
2021-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner