Pastell Claes Håkansson

Pastell Claes Håkansson
Pastell Claes Håkansson
Pastell Claes Håkansson
Pastell Claes Håkansson
Pastell Claes Håkansson
Pastell Claes Håkansson

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

CLAES HÅKANSSON, "Carte Noire Extra Renault Cognac", signerad samt daterad 87, pastell, ca 67x47 cm

Zustandsbeschreibung

896336

2021-03-30