Soffa 1800-tal
2021-03-30
896337
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFA, 1800-tal, skurna detaljer, fast stoppad klädsel, längd ca 135, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage