Karin Broos litografi

Karin Broos litografi
Karin Broos litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN BROOS (född 1950): Kvinnostudie, signerad Karin Broos, 34/150, färglitografi, bladmått ca 78x55 cm

Oramad

896350

2021-03-28